Önder Er

Önder Er

2019 Mart yerel seçimleri

A+A-

31 Mart 2019 ' da yapılacak olan  Yerel Seçimlere yaklaşık 4,5 ay kala Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığına Ak Parti  tarafından aday gösterilen ve  Battalgazi İlçemizde 2004 yılında bu güne kadar  Belediye Başkanlığı görevini yürütmekte olan Sayın Selahattin GÜRKAN' ın Malatya'mız için hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ederek yazıma başlamak istiyorum.


Ülkemizin güzide memleketlerinden olan Malatya ilimiz tarihte önemli yer tutmuş ve tutmaya devam etmektedir. Memleketimizde doğup büyüyen ve Ülkemizde Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, Bakanlık gibi önemli yerlerde hizmet vermiş Devlet büyüklerimiz   bulunmaktadır ve hepsi ile de gurur duymaktayız. Bu kavramda Malatya'mız için büyük bir şans olarak gördüğüm ve yapacağı çalışmalar ve hizmetler neticesinde de ilimizi daha yaşanabilirlik hale getireceğine canı gönülden inandığım Sayın Selahattin GÜRKAN' ın Cumhurbaşkanımız tarafından Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığına  uygun görülmesini büyük bir şans olarak kabul ediyorum. Sayın GÜRKAN' 2004 yılından beri üç dönem Battalgazi İlçemizde Belediye Başkanlığın görevini başarılı bir şekilde yürütmüş vizyon sahibi bir kişiliğe sahiptir. Yaptığım araştırma ve görüşmeler neticesinde Battalgazi Belediyesinde büyük bir sevilme kitlesine sahip Sayın GÜRKAN görev yaptığı süre içerisinde birçok başarılı hizmetlerin altında imzası bulunmaktadır. Kendini Malatya halkının yanında olduğunu hissettiren ve her fırsatta bunu eyleme döken bir kişiliğe de sahiptir.  En önemlisi ise Battalgazi İlçesi Belediye Başkanlığı görevini borçsuz devredecek olmasıdır. 


Buradan Ak Parti adayımız Sayın GÜRKAN' a seslenmek istiyorum. Sayın GÜRKAN Battalgazi İlçe Belediye Başkanlığı yaptığınız süre içerisinde göstermiş olduğunuz özverili ve fedakar çalışmalarınızın Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunuz zaman da sürdürmenizi ve sizi hiç bir şeyin bezdirmemesini temenni ediyorum çünkü Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunuz zaman işiniz bir hayli zor olacak. Eğer yaptığım görüşmelerde aldığım bilgiler gerçeklik payı yüksek ise borç batağında  enkaz devir alacaksınız. Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah.


Saygıdeğer Okurlarımız şahsen ben bu güne kadar yapılan yerel seçimlerde Parti gözetmeden Malatya'mıza kim daha iyi hizmet eder kim daha iyi işler çıkarabilir düşüncesi ile oyumu kullandım. Sizlerinde parti gözetmeden Sayın Selahattin GÜRKAN' ı yakından tanımanızı ve Sayın GÜRKAN'a bu zorlu yolda destek vermenizi istiyorum. Sonuçta Malatya'mız kazanacak ve kalkınacaktır.
Saygılarımla...
 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

9 Yorum