Murat  Çelik

Murat Çelik

Alkışlar MGG’ye

A+A-

Evet, Malatya Girişim Gurubunu alkışlamak lazım.

 

Nedeni çok!

 

İlk neden, onbir milyon dolara satılmayan fabrikayı 6.4 milyon dolara peşin paraya aldılar ardından üç bin kişiye işe alma vaadi ile form sattılar hatırladığım kadarı ile her formu o zamanın parası ile 3 YTL sattırdılar. Ardından Fabrika inşaatı ruhsatı ile iş merkezi kaba inşaatının bir bölümünü bitirip şimdi de imar iznini kopardılar.

 

Alkışı hak etmediler kimse diyemez!

 

Ve en büyük alkışı, küresel maddi kriz yaşadığımız süreç içerisinde milyonlarca dolarlık bir yatırımı dondurmayarak iş merkezi projelerine devam edecek olmaları için aldılar. (Benden)

 

Evet benden alkış aldılar, çünkü Sümerbank Fabikası"nın satışından sonra en fazla mücadele veren ben oldum diyebilirim, eleştirdim, peşkeş çektiler, bedava verdiler, yerel seçim öncesi peşkeş çekenlere kıyak olsun diye iş başvuru formu dağıttılar vs. vs… yazmıştım.

 

Şimdi tüm samimiyetimle söylüyorum, Malatya Girişim Gurubu"nun imara açıldıktan sonra yapacaklarını taa.. fabrika satışı sonrası sohbet imkanım olmuş ve MGG ortaklarından en fazla hissesine sahip olan iş adamımız örnek projeleri göstererek 3 değişik proje hazırlattıklarını ve projelerin gerçekleşmesi halinde 2500 – 3000 kişi istihdam edilecek, demişti.

 

Projelerin gerçekleşmesi için finansal kaynakların hazır olduğunu da belirtmişti, İş Adamımız.

 

Evet aradan tam tamına 56 hafta geçti ve Malatya Girişim Gurubu, Küresel maddi krizi hiçe sayarak Malatya"da yüz milyonlarca dolarlık projeye devam edecek hemde önünde hiçbir yasal engel olmadan işte bu başarı alkışlanır, başarılarınız daim olsun Malatya Girişim Gurubu…

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

2 Yorum