Murat  Çelik

Murat Çelik

Bir kongre daha geride kaldı.

A+A-

Belirsizlik had safhada.

Ne olacağı herkesin merak konusu olmaya devam ederken, yapılan kongrelerden çıkarttığım “herkes elini taşın altına koysun” derken bu lafı yalnızca Haşim Karadağ ve Malatya Belediyesinin sözlerine itibar etmek gerektiğine inanıyorum.

Nedeni net olarak ortada, Malatya Belediyesi aleni ve resmi olarak söylüyor ne kadar destek yaptığını.

Haşim Karadağ"da aynen.

Peki ya diğerleri?

Herkes ama herkes mikrofonlara konuşmaya başladı fakat “herkes elini taşın altına koysun” diyenler, Malatyaspor"a ne kadar kendi verdiğini söylemiyor.

Kanımca söyleyemezlerde!

Verdikleri ortada şayet vermiş olsalardı hiç çekinmeden verdim derlerdi, şüphem yok. Vermedikleri için versinler diyorlar.

Edindiğim gayri resmi bilgilere göre Malatyaspor"a şuana kadar Başkanlık görevini yapmış kişiler arasında Haşim Karadağ"dan fazla NAKİT para veren Başkan olmamış!

Evet, kesinlikle Haşim Karadağ kadar hiçbir başkan nakit yardımında bulunmamış.

Bugün yapılan kongreye birde siyasi siyasi kulisler eklendi.

Milletvekili Mevlüt Aslanoğlu ve Milletvekili Mücahit Fındıklı bu iki Vekile birde AK Parti İl başkanı Ahmet Çakır eşlik etti.

Kulisler kapalı kapı ardında yapıldı.

Dışarıya sızan bilgiler arasında kapalı kapılar ardında tartışmalar yaşanmış, yaşanan tartışmalar “kayıkçı kavgası” olmadığı düşüncesi ile değerlendirilecek olursa, tartışma da Haşim Karadağ"ın haklı olduğundan şüphem yok.

Şimdi belki aklınızadan geçer, nerden geldi bu Haşim Karadağ sevgisi? Diye.

Geçtiğimiz hafta araştırmaya yönelik bazı çalışmalarım neticesinde ortada mikrofona konuşan bir çok kişi gibi değil gerçekten sözleri kadar da parası ile Malatyaspor"a destek çıkmasından ötürü Malatyaspor Başkanı Haşim Karadağ"a inanılması gerektiğini savunmaya başladım.

Bunun aksini söyleyen biri varsa MAlatyaspor"a verdiği paranın yaptığı desteğin belgesini göstersin, kamuoyu önünde “özür dileyeceğim”.
Malatyaspor"a yardımcı olma girişiminde bulunmak üzere harekete geçen değerli siyasilerimizde, ticari uğraşları olan kişiler, onlarda enaz Haşim Karadağ kadar veya onun verdiğinin üçte birini verdikten sonra Malatyaspor"a destek arayışına çıksınlar, çünki hepsinin hali vakti yerinde ve kazançları ile de Karadağ"dan geri kalmazlar.

Malatya Belediyesi"ne gözlerin çevrilmesi hiç gerekmez birazda ilimizde bulunan diğer Kuruluşlar ellerini ceplerine sokup bir şeyler çıkartsınlar. Malum onlarda Malatya"da kazanıyorlar, Malatyaspor"un bu kötü gidişatı bugün değilse yarın onları da etkiler.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

3 Yorum