Cenk Ergün: "Her iki değerli başkan adayımıza da aynı yakınlıkta ve aynı uzaklıktayım"

Cenk Ergün: "Her iki değerli başkan adayımıza da aynı yakınlıkta ve aynı uzaklıktayım"

Galatasaray eski Futbol Direktörü Cenk Ergün, "Galatasaray'a olan sevgim ve bağımla birlikte her zaman onur duyduğum geçmiş hizmet dönemlerimin ve geçmişten...

A+A-

Galatasaray eski Futbol Direktörü Cenk Ergün, "Galatasaray'a olan sevgim ve bağımla birlikte her zaman onur duyduğum geçmiş hizmet dönemlerimin ve geçmişten bugüne aldığım Galatasaray terbiyemin sonucu olarak, her iki değerli başkan adayımıza da aynı yakınlıkta ve aynı uzaklıkta olduğumu belirtmek isterim" dedi.

Galatasaray Spor Kulübü 4-11 Haziran'da yapılacak seçim öncesi sarı-kırmızılıların eski futbol direktörü Cenk Ergün, yazılı bir açıklama yaptı. Ergün, başkan adayları Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu'na da aynı yakınlıkta ve uzaklıkta olduğun söyledi. Cenk Ergün açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Galatasaray'ın seçim sürecinden geçtiği hassas günler yaşıyoruz. Bu seçim gündemi içerisinde adımın transfer haberlerinde ve teknik adam arayışlarında yer almasının yaptığı algı ve bilgi kirliliğinden dolayı bir açıklama yapmak gereği duydum. Aksi takdirde gündemle ilgili yapılan bu durumun, uzun vadede Galatasaray'a zarar vereceğine inanıyorum. Herhangi bir dayanaktan yoksun ve gerçeği yansıtmayan asılsız transfer dedikodularının bu aşamada Galatasaray'ımızın hiçbir unsuruna yarar sağlamayacağını düşünmekteyim. Galatasaray'a hizmet benim için bir gurur kaynağıdır. Galatasaray'a olan sevgim ve bağımla birlikte her zaman onur duyduğum geçmiş hizmet dönemlerimin ve geçmişten bugüne aldığım Galatasaray terbiyemin sonucu olarak, her iki değerli başkan adayımıza da aynı yakınlıkta ve aynı uzaklıkta olduğumu belirtmek isterim. Bu süreçte, bir profesyonel olarak "resmi" bir görevimin ve "resmi" bir sıfatımın olmadığının altını özellikle çizmek isterim. Bilgi, birikim ve deneyimlerimi, gerektiği anda Galatasaray'ın menfaatleri doğrultusunda kullanacağımı bu vesile ile ifade ederim."

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT