• BIST 105.380
  • Altın 270,964
  • Dolar 5,7403
  • Euro 6,3404
  • Malatya : -3 °C
  • Ankara : 1 °C
  • İzmir : 17 °C
  • İstanbul : 14 °C
  • Elazığ : 0 °C
  • Adıyaman : 2 °C
  • Trabzon : 11 °C

Yorumlar

"Show resmen show" yazısına ait tüm yorumlar


zafer solmaz
19 Haziran 2010 Cumartesi 03:22
yorumların geç kalıyor
Murat bey ben seni tanıyan bir kişi olarak yorumların günü birlik olmuyor türkiye gündeminde saat başı gündem değişiyor ama sen bu işi haftada bir yaparsan bu olmaz lütfen günlük yorumlarınızı bekliyoruz MALATYALILARIN bu adaletsiz yönetime karşı herşeyin yorumunu bekliyoruz ben sizinle telefonla görüşmek istiyorum lütfen bana cevap verinsize ulaşmak istiyorum selamlar ve saygılarımlarımı sunarım gurbet de olsak bile MALATYALIYIZ
Telefon: 0545.307 22 00 (Murat Çelik)
b
17 Haziran 2010 Perşembe 13:57
b
bir şehir bir küçük okul yapılacak diye bu kadar ayağa kaldırılmaz.malatyadan giden sms bu okulu yapardı.Bu kadar düştükmü?Milli eğitim okul lazım olan yere okulu yapsın.
muhammed
17 Haziran 2010 Perşembe 12:09
Tebrik
Murat Bey sizi tebrik ederim böyle hırsızları millete anlatmak lazım.
şevket
17 Haziran 2010 Perşembe 11:58
yazık
işte akp işte Türkiye'nin hali hırsızlık,sahtekarlık dolandırıcılık ne arasan var artık bu işler bu dönemde normal karşılanıyor zavallı Türkiyem sen ne hale geldin artık hırsızlar itibar görüyor.
kemal
17 Haziran 2010 Perşembe 11:41
akp
Bu işin sorumlusu tamamen hükümetdir bir hırsızlık olayı vardır ve A.K.Partisi bu hırsızlığı seyretmektedir.
Malatyalı i Mustafa
17 Haziran 2010 Perşembe 11:39
Hırsız hırsızdan hesap sormaz
Nejat Uygur'un oğlu televizyonda birinci gelen vilayete okul yapılacağını söylemedimi? Bunu 70 milyon kişi duymadımı; Bu Haberi A.K.Partisinin Vekili,Bakanı,Başbakanı duymadımı? tabiki duydular ama bunlardan ses yok çünkü tencere dibin kara seninki benden kara bu kanala hükümet bir şey diyemez ama bu olayın yargıya intikal etmesi gerekir çünkü ortada bir sahtekarlık var ve dolandırıcılık var ve hükümetde a.k.partiside bu işin işinde hükümet olarak niye devreye girmiyorsun niye yargıyı harekete geçirmiyorsun çünkü ayıbınız çok ve bu kanaldan korkuyorsunuz.
Ancak Malatyalının bu gibi yardımlara ihtiyacı yoktur son 7 senede Malatyada açılan dersliklerin yüzde seksenini Malatyalı Hayır sever hemşerilerimiz yapmıştır A.K.Partisinin Malatya ya hiç bir faydası olmadığı gibi hemşerilerimizin yaptırdığı okullarıda sanki hükümet yapmış gibi anlatmaktadır.
Ayrıca bu birinciliği eğer batıdaki bir ilimiz alsaydı okul çoktan yapılırdı.
Malatyalı hemşerilerim bizler dilenci değiliz ve bunlarada hükümetede ihtiyacımız yok bizim hayırsever Malatyalı hemşerilerimiz onların yapamadığını fazlası ile yapmaktadırlar Allah onlardan Razı olsun seçim geldiğinde sandık kurulduğunda Malatya düşmanlarını sandığa gömeceğiz inşallah.
bence uğraşmayın
17 Haziran 2010 Perşembe 10:38
bu işler böyle
Kutsi o olayda sadece bir isimdir tahminimce,esas bu işin sorumluları show tv yetkilileridir sayın çelik.TV ler kendi reklamlarını yapmayı çok iyi biliyorlar,belki show tv yi izlemeyen binlerce insan vardı ve bu kanal kutsi yi kullanarak kanalının izlenmesine meydan verdi,tv ler de özellikle sabah yapılan programlarda izleyicilere ve stüdyo konuklarına vaadedilen hiç birşeyin gerçek olmadığını artık öğrenmemiz gerekiyor diye düşünüyorum..Bence artık siz yormayın kendinizi,eğer yürekleri yetiyorsa bırakın vekiller görüşsün ilgili kişilerle,sevgiyle kalın
engin can
17 Haziran 2010 Perşembe 02:01
öneri
bu konuya kafa yoracagımız kadar birde şu vatanın yiğitleri muhsin yazıcıoğluna yada behçet oktay a kafa yorulsa haber yapılsa olmazmı? araştırılacak konular bunlar bence..
CEVAP: Değerli Okuyucumuz O konularla ilgili haberlerimizde arşivimizde mevcuttur. Bilginize. (Murat Çelik)
Reis Salim Mersin
16 Haziran 2010 Çarşamba 19:12
Sizi gidi memleket düşmanları sizi
Adı geçen sanatçının ve kanalın avukatlığına soyunan Malatya düşmanları Murat Çelik olmazsa bu haberin üzerine kül atılırdı sizde kına yakardınız değilmi memleketinin hakkını aramak ne zaman şov oldu Malatyamızın yararına bir şey yapmazsınız sonrada vır vır çene yaparsınız sizin gibi Malatyalı olmaz olsun Murat abi sonuna kadar sizi destekliyoruz inadına MALATYA başka MALATYA yok
Mehmet
16 Haziran 2010 Çarşamba 16:42
Neresinden Tutalım?
Yanlış hatırlamıyorsam Saffet Arıkan Bedük, Özal zamanında ilk defa düzenlenen Malatyalılar gecesine davetli olarak katıldığında, gecedeki paln ve projeleri duyduğunda Malatya'nın tek başına devlet gibi hareket ettiğini düşünmüş. Hayran kalmış. Özal sonrası bu paln ve projeleri yapan adamlar nerelere kaybolmuşsa, yerine gelenlerin neresinden tutsan elinde kalıyor. Bi tane sağlam adam çıkarıp gösterilemiyor. Sonra da Malatya'nın hakkı yendi diye feryat ediliyor haliyle.
Tekin
16 Haziran 2010 Çarşamba 16:34
Sanatçı mı sizce ?
(Şahsen ilk kez duymuştum “Kutsi” diye bir sanatçının varlığını Malatyalı olduğunu.) Bende ilk defa duydum kendi reklamını yapmış gibi oldu , duyarsız kalması umrunda omadığının göstergesi , kişiliğinden şüphe edililebilir
Sinem Burçin Eyvanoğlu
16 Haziran 2010 Çarşamba 09:21
Asıl Şow
Sayın Çelik;
Yorumumu kısa tutmak istiyorum.
"Asıl şovu" sanki siz yapıyormuşsunuz gibi geliyor.Özeti bu
CEVAP: Bu da Sizin görüşünüz, saygı duyuyorum. (Murat Çelik)
Reis Salim Mersin
15 Haziran 2010 Salı 21:25
Memleket Milliyetçisi Olmak
Vebali bilenmi var herkes gününü gün ediyor.Murat abi sizin gibi Malatyalının hakkını kaç kişi kolluyor herkes kendi hayında huyunda değmeyen yılan bin yaşasın misali vur patlasın çal oynasın çoğu kah kah ederek günlerini geçiriyorlar işte böylede olunca Malatyalının sırtına vuruyorlar abayı sizin gibi insanlara ihtiyacımız var bu konuyu sürekli gündemde tuttuğunuz için teşekkür ederim Malatyamızın 7 vekili var ne iş yaparlar bu konuda Malatyamızın meselesi niye sahiplenmiyorlar bunu anlamıyorum eyvah vekiller sizi kıskanacak şimdi size cephe alırlar hem destek olmazlar hemde köstek olurlar işte Malatyamın hali bu
ahmet
15 Haziran 2010 Salı 18:51
okul
kutsiye de show tv ye de hiç birşey olmaz. olan bizim gibi enayilere olur. yine başka biri çıkar başka birşey yaptırma vaadiyle. biz gene paralarımızı kaptırırız. neyse biz yine ayaktayız,okulumuzu da kendimiz yaparız ama murat beyin dediği gibi kutsi ve kutsi gibiler ancak VEBAL alır, AH alır..
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 Malatya Güncel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 532 69 51 www.malatyaGüncel.com İhlas haber Ajansı | Haber Yazılımı: CM Bilişim