• BIST 89.553
  • Altın 349,865
  • Dolar 6,7005
  • Euro 7,2349
  • Malatya : 10 °C
  • Ankara : 12 °C
  • İzmir : 14 °C
  • İstanbul : 9 °C
  • Elazığ : 8 °C
  • Adıyaman : 13 °C
  • Trabzon : 11 °C

Yorumlar

"Gölge etme(yin) başka ihsan istemez" yazısına ait tüm yorumlar


afferim
03 Mayıs 2011 Salı 17:26
şavrole blazer
şavrole senin mütayit fıkranı okudum. gülmekten öldüm. aradan bir saat geçti geçmedi 6 katlı bina çöktü. senin fıkra gerçekmiş.
V. Şavrole
03 Mayıs 2011 Salı 09:10
Beylerderesi körpüsü
Cennetle cehennem arasındaki Malatyalılar bir gün demişler ki, “aramızda bir köprü yapalım arada sırada birbirimize gidip geliriz. Köprünün yarısını cennettekiler yarısını cehennemdekiler yapsın, gidek gelek maş çorbası içek”… Anlaşmışlar ve gitmişler yatmaya. Ertesi sabah cennettekiler bakmış ki köprünün cehennemden tarafı inşa edilmiş ama kendi taraflarında temel bile atılmamış. Aradan aylar geçmiş, cennet tarafından hala bir kıpırdama yok. Cennettekiler bu işi beceremiyor. Cehennemdekiler sormuşlar “Ne oldu yav, vaz mı geçtiniz, bakın biz hemen yaptık siz daha başlamadınız bile, sorun nedir?”… Cennetteki Malatyalılar cevap vermiş “Valla aradık taradık cennette bir Müteahhit bulamadık
yılmaz karaağaç
02 Mayıs 2011 Pazartesi 09:23
Bu gün okuduğum en güzel yazı
Murat bey kalemine sağlık.Bu gün en güzel okuduğum yazıyı bize sundun.Tebrik ederim.Anlayana bu yeter.
şenel eğilmez
30 Nisan 2011 Cumartesi 13:23
ince
murat bey ellerine sağlık adama inceden inceye iyi batırmışsın
ARİF OCAK
30 Nisan 2011 Cumartesi 13:14
TİCARET VE SANAYİ ODASI
ÖNCELİKLE MURAT BEYİ TEBRİK EDİYORUM.TİCARET VE SANAYİ ODASI BİR İLİN TİCARET VE SANAYİSİ İÇİN EN ÖNEMLİ SİVİL TOPLUM KURULUŞUDUR.BAŞKA İLLERDE BU MAKAMIN BAŞINDA BİNLERCE KİŞİYİ İSTİHDAM EDEN (KAYSERİ BOYDAK KÜTAHYA GÜRAL )MADDİ VE MANEVİ OLARAK KENDİNİ İSPAT ETMİŞ KİŞİLER VARKEN MALATYA'DA 5 METRE KUYUMCU DÜKKANI SAHİBİ 6 BİN KİŞİLİK TİCARET VE SANAYİ ODASINI KENDİSİNE İLERİDE BİR SİYASİ BASAMAK OLARAK KULLANMAK İSTEYEN BİR BAŞKAN MALATYANIN AYIBIDIR.
Erhan SOĞUKPINAR
30 Nisan 2011 Cumartesi 01:28
Kültür A.Ş. Sabırlı olmalı.
3 Dönem Kültür A.Ş (Eski adıyla Fuarcılık AŞ.) Genel Müdürlüğü yaptığım için bütün bu dargınlıkları, küskünlükleri anlayabiliyorum. Messela ben şöyşle şeyler yaşadım. Bir kurumun başında bulunan kişiye, makamında davetiye veremediğim veya randevu isteyip makamına gidemediğim (o dönemlerde işler baştan aşkın oluyor) için ve basın, afiş yoluyla fuarı veya etkinliği duyurduğumu ve her ilgilinin geleceğini (beyhude) hayal ettiğim için gelmeyenler çok oldu. Yani benim güzel kardeşim, kişisel ihtiraslar, kişisel küslükler, kurumları bağlamaz bağlamamalı, sırf amirim katılmıyorsa bende katılmıyorum diyenler varsa ? kendilerini sorgulamalı. Fuarlar, festivaller, tanıtımlar, herkes içindir. Dilerim herkesin topluma izah edebilecekleri bir açıklaması vardır, topluma edemeselerde vijdanlarına. Saygılar. Kayısı Araştırma ve Proje Geliştirme Derneği Başkanı
Aytemur Bakış
29 Nisan 2011 Cuma 13:20
Kuyumcu
Kuyum işi yapanın ticaret ve sanayi odası başkanlığında ne işi var anlamış değilim. Altın parekendecisi ticaretten de sanayiden de bihaberdir. Geriye dönük bir baksınlar ne gibi işlerin altına imza atmışlardır. Koskocam bir hiç evet sanayi ve ticaret odası atıl duruma düşmüştür.
Selim Yüceler
29 Nisan 2011 Cuma 13:18
Bırakın
Koltuk sevdasına son verilmeli, o koltuklarda icraatçı insanlar oturmalı, temsil ettikleri için koltuğun hakkını veremeyenler gitmelidir. Koskoca sanayi ve ticaret odası gezi düzenliyor, amaç nedir? anlayan bizlerede anlatsın.
İhsan KALENDER
29 Nisan 2011 Cuma 13:05
AYAN-BEYAN ORTADA !
Muhtar MUSTAFA bey'in, birilerine MUHALİF olduğu açık-seçik okunuyor! MUHALİF, Olabilir olmasına da,kendi İHTİLAFINA başka ORTAKLAR edinmek istemesinin de önemli BİR nedeni OLMALIDIR! KİŞİSEL yada SİYASAL bir AMİL MUSTAFA EREN'İ, MALATYA'ya ve MALATYALI'ya DÜŞMAN kılmıştır! KAMU'NUN YARARINA OLA-BİLECEK HAYIRLI TERAKKİLERİ görmezden gelmek olmaz.MALATYALININ HAYRINA olan her ETKİNLİK takdir edilmeli teşvik edilmelidir. Bu noktada zaten SANAYİ ve TİCARET ODASI da *ATIL* durumda ise, VAZİFEYİ üstlenenleri TEBRİK etmek gerekir.Kendi MENFAATİNİ, TOPLUMUN MENFAATİNDEN önemli zannedenleri TOPLUMUN bir an evvel DIŞLAMASI zarurettir. Bırakın bu gibilerin MUHTAR olmasını AZA bile seçmek yanlıştır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 Malatya Güncel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 532 69 51 www.malatyaGüncel.com İhlas haber Ajansı | Haber Yazılımı: CM Bilişim