• BIST 89.553
  • Altın 350,449
  • Dolar 6,7005
  • Euro 7,2349
  • Malatya : 7 °C
  • Ankara : 7 °C
  • İzmir : 12 °C
  • İstanbul : 8 °C
  • Elazığ : 5 °C
  • Adıyaman : 8 °C
  • Trabzon : 11 °C

Yorumlar

"Özür Borçluyum" yazısına ait tüm yorumlar


GELİNCİK
30 Haziran 2009 Salı 11:41
örnek almak gerek
çok erdemlice bir davranış sergilemişsiniz sizede bu yakışır zaten insanlar gerektiğinde hatalarınıda kabul etmeliler
güzel insan
28 Haziran 2009 Pazar 15:21
sadece bir kaç tane
sen ne hoş bir adamsın murat çelik ya.! senden birkaç tane klonlasalar ver ya..!!!
egemen
28 Haziran 2009 Pazar 12:19
kutluyorum
işte ben böyle adamı takdir ederim, riyasız tarafsız habercilik.. türkiyede medya en çabuk satın alınan kurumlardan biridir ve bunun acısını toplum çeker, her iktidara alkış tutan basın ve medya kuruluşları insanlara zarar verir çünkü kimden kendisine fayda gelecekse ona alkış tutmaktadır A iktidarı B iktidarı hiç farketmez, en çok korkulması gereken tipler renksiz tiplerdir, bu nedenle sayın çelik i tebrik ediyorum, iyisi ile kötüsü ile kimin ne hatası yanlışı var ise onu söylemekten sakınmıyor, doğrusu da bu olmalı, yoksa bu işleri yapmak çok kolaydır önemli olan hakkıyla yapmaktır.. bakın vali bey geldiğinde çelik yargısız infaz yapmış ama erdemli bir şekilde de özürünü dilemesini bilmiş, ben alnından öperim böyle adamı, yolun açık olsun murat bey..
herhangi biri
26 Haziran 2009 Cuma 12:54
bir ilk
yanlış konuştuğunu veya hata yaptığını kabul eden bir basın adamına ilk kez rastladım ve hayretler içinde kaldım,siz nasıl bir insansınız sayın çelik sizi merak ediyorum gerçekten, zira basınımızda her daim birilerine yalakalık yapanlara alışmışız bizler,siz öyle değilsiniz doğruya doğru yanlışa yanlış,ama tahminimce seveniniz kadar sevmeyeniniz de vardır,netice ne olursa olsun harikasınız bence,yolunuz açık olsun.
hasret
26 Haziran 2009 Cuma 11:34
bravo
ilk defa bir köşe yazarının birisinden özür dilediğine şahit oluyorum şahsen, demek ki kendini aşan köşe yazarlarımız mevcutmuş, bu bir büyüklüktür, tebrikler sayın çelik
444
26 Haziran 2009 Cuma 11:01
bravo size
gerçekler rumuzu ile yazan arkadaşa katılıyorum zira okul açmak marifet değil önemli olan açılan okullarda ki eğitim ama şu var..vali bey ne yapsın neticede eğitim ve sağlık sektörü her zaman bir çıkmazın içindedir ve bu böyle gidecektir,yinede gidecek olan valimize başarılar diliyorum ayrıca sayın murat çelik beye de buradan açık yürekliliğinden dolayı tebrik ve teşekkürlerimi iletiyorum,işte bu çok önemli bir niteliktir arkadaşlar,insanların kendilerince hata olarak gördükleri şeyden dolayı özür dilemesi..keşke hepimiz yapabilsek yanlışımızı doğrumuzu bilip de özür dilemesini..!
mikail
25 Haziran 2009 Perşembe 19:34
bravo size
toplumumuzda ön yargılı olmak gibi bir alışkanlığımız vardır aslında..! ancak sizin bu kadar açık yüreklilikle yazmış olduğunuz yazınız beni duygulandırdı, sizi kutluyorum sayın çelik.. sayın valimizin de yolu açık olsun.
GERÇEKLER
25 Haziran 2009 Perşembe 18:52
DİK DURAMADI
Sayın Çelik bana göre Sayın Valimizin en başarılı konumu 91000 dev öğrenci kampanyasıyla okul yaptırmasıdır .Kaysıyla ilgili girişimleri olmuştur çoğu kişi taktir etmiştir saygı duymak lazım ama ben malesef taktir edemiyorum ,çünki ABD den,AB den nefret ediyorum son zamanlardaki iranın durumu? önceki ırak ın durumu vs.kışkırtanlar kim o ülkelerin içine nefret tohumları sepenler kim? Gelelim yatırımlar konusuna bu konuda organize ve planlama yı bana göre tam yapamadı örnek çevre yoluna alt geçit yapılacağı belli iken MOBESA sistemi neden oraya yapıldı acelesimi vardı alt geçit kısmı parçalandı onca paralar boşa gitti bunun gibi vs.siyasilerin baskısı altında ezildi dik duramadı bir noktadada hak veriyorum kendisi nihayet bir bürokrat ne yapabilirki. Milli eğitim konusunda okul yapmakla herşey bitmiyor önemli olan eğitimde başarılı olabilmek,bilemiyorum Malatyada bugün açıklanan özel yabancı otta öğretim kurumlarına giriş sınavlarında ilk derecelere giren varmı,şayet yoksa okul yapmakla bu iş olmuyor,önemli olan eğitimde başarılı eğitim vermektir,dileğim sayın valimize gideceği yerde rahat hür çalışabilme şartlarının oluşmasıdır.
kum tanesi
25 Haziran 2009 Perşembe 17:24
Anlayış meselesi.
Bir proje gündeme gelirken onu değerlendirenler; yapıyı, verileri,olasılıkları gözönüne alarak çıkarsama yapar, fikir yürütürler. Bu sağlıklı, olması gereken bir durumdur. Ama gelişmeler, faaliyetler onu yanıltabilir. Buda gayet normaldir.
Asıl sağlıksız olan hiçbir konuda fikir yürütememe, görüş belirtememedir.
Yazar görüşlerinde yanıldığını belirterek,özür beyan eden bir yazı yazmış. Bu erdemli davranışı tebrik etmek gerek. Keşke herkes her konuda böyle davranabilse.
arkası gelecek
25 Haziran 2009 Perşembe 14:06
sen canını sıkma
sen daha çok özür dilersinnn
CEVAP: Hatam varsa özür dilemesini bilecek kapasiteye sahibim. (İsminizi yazamayacak kadar korkuyorsanız yorum da yazmayın lüfen.) Saygılar
murat çelik
25 Haziran 2009 Perşembe 12:36
ben bir
DEĞERLİ OKUYUCUM BU TÜR YORUMLARIN DEVAM EDERSE HAKKINIZDA ADLİ İŞLEM BAŞLATACAĞIMIZDAN EMNİN OLABİLİRSİNİZ. MURAT ÇELİK
Tüm Hakları Saklıdır © 2004 Malatya Güncel | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0850 532 69 51 www.malatyaGüncel.com İhlas haber Ajansı | Haber Yazılımı: CM Bilişim