Önder Er

Önder Er

Ekonomik Savaş

A+A-
Son iki haftadır Ülkemizin Ekonomisi üzerinde oynanmakta olan kirli oyunlardan da anlaşılacağı üzere Millet olarak bir Ekonomik Savaş içerisindeyiz. Dünya'da büyüme yüzdesine göre en güçlü büyümeyi sergileyen Ülkemiz bazı kendini bilmezler ülkeler tarafından sabote edilerek Ekonomik çöküntü içerisine çekilmeye çalışılmaktadır. Bizler bu savaştan da Allah' ın izni ile yine galip çıkacağız. Yeter ki oynanan bu oyunda onların ekmeğine yağ sürmeyelim. Nasıl mı olacak bu ? Tabi ki Türk Lirasına sahip çıkarak, Dolar ve Euro'nun değer kazanmasına dur diyeceğiz.
Elimizde bulanan birikimlerimiz yabancı para birimlerine çevirmeyeceğiz.  Nasıl ki Almanlar İkinci Dünya Savaşından çıktıktan sonra halk önce Devletini kalkındırıp sonra da kendisi refaha ulaştı ise bizlerde her bir fert olarak tek amacımız öncelikle Türkiye Cumhuriyeti Devletini kalkındırmak ve bölgedeki hakimiyetimizi kaybetmeden istikrarlı bir şekilde yolumuza devam etmektir. Unutmayalım bir tohum sen dikersen bu toprağa o tohum ağaç olur sonunda orman olur. Ülkemiz toprakları üzerinde yaşamayan her bireye bu bakımdan çok büyük iş düşmektedir.
 
Biz Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Milleti olarak her mazluma bu güne kadar kucak açtık ve bu günden sonra da açmaya devam edeceğiz. Ancak unutmayalım ki Türk milleti olarak bu Bayrak ve bu topraktan başka gidecek yerimiz bizlere kucak açacak kimsemiz yoktur. Bayrağımız ve Vatanımız olmadığı sürece inancımızı bile yaşayacağımız imkanımız olmayacaktır.
 
Gelin hep birlikte bir seferberlik başlatalım ve Yerli malı Yurdun malı diyerek  her kesin kolaylık ile yapabileceği  şey olan coca cola ve bunun yan ürünleri olan içecekleri alıp tüketmeyelim. Bu eylemimiz bile  göreceksiniz ki  onların bizi içerisine düşürmeye çalıştıkları çukurdan daha büyük bir çukur olacaktır. Benim içtiğimden ne olacak ki düşüncesine kapılmayın çünkü her kesim aynı düşünceye sahip olduğunda bu amacımız hedefine ulaşamayacaktır. Sen de elini taşın altına koy ve Vatanın, Milletin ve Bayrağın için bir gayret içerisine gir. 
 
Bu yazımı okuyup benim ile aynı düşünceye hasıl olmayanlar yine ahkam kesecekler ve felaket tellallığı yapmaya devam edecekler. Unutmasınlar ki bu Vatanın toprakları binlerce Şehit kanı ile yıkanmıştır. Bırakın bu Vatandan vazgeçmeyi bu Vatanın bir zerre kadar toprağından bile vazgeçmeyeceğiz.
Hadi bakalım elinde dövizi olanlar Vatanının ve Milletinin bekası için Doların daha da çıkmasını beklemek yerine bir an önce Kamu bankalarına giderek o Dolar ve Euro'ları bozdurun. Bu oyun içerisinde sen kar yapmayı beklerken Yahudilerin ekmeğine yağ sürüyorsun farkında bile değilsin.
 
Allah Vatanımıza ve Milletimize zeval getirmesin inşAllah. Saygılarımla   
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

10 Yorum