Murat  Çelik

Murat Çelik

Erdoğan Boydan Kaybetti

A+A-
Son haftalarda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, teröristlerin baskınına uğrayan Tekeli Hudut Tabur Komutanlığını ziyaret etti ve orada ki görüntüler ziyaret sebebinin de önüne geçti.
ÇÖMELEREK dinlemişti, beraberinde ki Askeri Yetkililerin açıklamalarını.

Çiçeği burnunda Ana Muhalefet Partisi Lideri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'da O bölgeye gitti ve DİMDİK AYAKTA dinledi Askeri yetkililerinin anlattıklarını.

Eminim bu görüntüleri görenler, izleyenler İşte Lider İşte Cesaret hatta Kahraman diye nitelendirenler olacaktır.

Öyle ya, koskoca Başbakan kendi ülkesinde yıllardır süren terör belasının en uç noktasına gidip hedef tahtası gibi “desinler” dedirtmek için ayakta konuşmalıydı. Hatta siperde bulunan birkaç çuvalın arkasında çömelerek değil de O çuvalların üzerine çıkmalıydı.

Ama yapmadı(!)

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın yapmadığını, yapamadığını CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu yaptı, hem de dimdik ayakta durdu, boyu kadar yükseltilmiş çuvalların ardında.

Kahramanlık örneği sergiledi. Buradan Şahsım adına kutluyorum.

İnanın kutlamak yetmek yukarda ki görüntüleri MEGA BOARD'larda yayınlamak gerekir, gazetelerde çarşaf, çarşaf yayınlamak gerekir.

Ya Allah'tan korkun bu kadar ucuz siyasetle İktidara talip olsanız yada iktidar olsanız ne yazar.

Beş, altı çuval ardındaki mevzide anlatılanları Çömelerek dinlemekle, boyunuz kadar yüksekliğe dizilmiş çuvalların ardında anlatılanları dinlemek arasında ne fark var.

Net bilmiyorum ama gördüğüm kadarı ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'la, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasında BOY farkı var.

Bu fark siperde çok daha göze battı.

Başbakan Çömeldi, Kılıçdaroğlu ayakta fakat aynı açıdan baktığınızda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan çok daha fazla görünürde.

Yanılıyor muyum acaba?
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

9 Yorum