C.Cemil NAYMAN

C.Cemil NAYMAN

Gafile kelâm, nafile kelâm

A+A-

Merhaba değerli Malatya Güncel okurları;

Malatya Güncel Haber’e tam 12 senedir hizmet vermekteyim. Canımdan çok sevdiğim abim Murat Çelik’in vefatından sonra, bu siteye bakışlar ve ilgiler tam tersini gösteriyor. Beni ve haber sitemizi ister karalamak olsun ister hakaret olsun her şeyi duydum. Şimdi de arkamdan bazıları bir işler çeviriyor ama her şeye Allah’tan hayırlısı diyerek yoluma devam etmekteyim. Ve bu yoldan kimse beni ayıramaz, bunu da böyle bilsinler.

Gün geçtikçe insanoğlu ’da değişim gösteriyor. Rahmetli abim olaydı da gelip böyle bana ve siteye atıp tutacaklardı öylemi. Ha şunu da bilsinler ki Murat abinin tavrı neyse bu konularda benim tavrım da odur yani değişmez. Şöyle bir deyim vardır halk arasın da “AĞZI OLAN KONUŞUYOR” diye. Bu sözü şöyle açarsak “Bilir bilmez, herkes bir şeyler söylüyor.” , “Konuyla ilgisi olmayan, bilir bilmez herkesin söyleyecek sözü var” anlamında kullanılan bir söz. Evet bu insanlar bana ne söylerse söylesin hiç umurumda değiller yani.

Benim arkamdan atıp tutanlar, ağızlarından çıkan sözleri kendisi duyuyor mu acaba. Böyle insanlara sahtekar deniliyor. Eğer sahtekar ve şerefsiz bir bünyesi olmazsa gelir yüzüme karşı söylerler.

Ha yok ben yüzüne karşı söyleyemem, yüzsüz bir adamım derseler eğer, [email protected] adresine mail atsınlar. Ben buradan hiçbir yere gitmiyorum, beklemedeyim. Malatya’da eğer böyle karaktersiz ve şerefsiz insan varsa bana karşı, buyurun bekliyorum sizleri.

Atalarımız ne güzelde söylemiş “DAVULUN SESİ UZAKTAN HOŞ GELİR

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

1 Yorum