C.Cemil NAYMAN

C.Cemil NAYMAN

İdam artık şart oldu...

A+A-

Türkiye gündemin ‘de son günlerde yaşanan kadın cinayetlerinin artması ve bu cinayetlerin vahşice olması büyük bir acı veriyor insana.

Bu cinayetleri işleyen şahıslar da nasıl bir vicdan var ki bir kadını kolayca infaz ediyor. Neye dayanarak yapıyor böyle kolayca öldürmeyi. Emine Bulut cinayetinde tüylerimizi ürperten katliam gibi ve çocuğunun yanında işlenen bu olay gerçekten o kişilerin idam edilmesi artık şart oldu. 10 yaşında ‘ki çocuğun kanlar içinde yatan annesine "Anne Ölme" diyerek sarılması, yürekleri burktu. Anne öldü ama çocuk artık o yaşanan olayın etkisinden hiç bir zaman kurtulamayacak. Yaşanan olayı kendim izlediğim zaman bile, dişlerimi sıkarak  ağzıma gelen bütün küfürleri et semde yüreğim soğumuyor. Bu ülke ‘de kadın olmak artık çok zor olmaya başladı. İdamın gelmesini artık tüm Türkiye olarak istiyoruz. İçimden bir ses keşke o namussuzu assalar ‘da Türkiye olarak bir ders alsak.

Gece saatlerinde Malatya'da yaşanan, boşanma aşamasındaki eşi tarafından silahlı saldırıya uğrayan genç kadın şuan yoğun bakımda. Rabbim o kadına ‘da acil şifalar versin.

Yani demek istediğim şu, bu ülkede artık kimse bu şekilde katledilerek öldürülmesin. 
Tüm annelerin ellerinden öperim...

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

6 Yorum