Murat  Çelik

Murat Çelik

Kayıkçı kavgasına gerek yok

A+A-

Malatyaspor yeni yönetimi geçmişe dönük defter kayıtlarını alacak-verecek durumlarını gözden geçirmeyi kendine görev bildi ve yapıyor.

 

En doğal haklarıdır, nitekim Malatyaspor"u yönetmek için ellerini değil başlarını bu taşın altına koydular.

 

Malatyaspor"da görev 1999 yılından sonra görev alan tüm yöneticiler kulüpten alacaklı olduklarını söyleyip gerekeni yaptılar. Bazı alacaklılar kulübe haciz dahi götürdüler, bu kara günleri yaşadık.

 

Şimdi Malatyaspor defterleri inceleniyor, gerçi bu defter incelemesi daha önce resmi kurumlar tarafındabn da yapılmış ve sonuç kamuoyuna yansımamıştı.

 

Bir çok yerde yazıldı çizildi, bilmem kaç ton et alınmış, bilmem kaç kamyon makine yağı faturası ödenmiş ( fatura kesilmiş), tonlarca hardal alınmış, Malatyaspor ürünlerini satan mağazanın mülkiyeti değerinde ki para kira olarak ödenmiş vs, vs.

 

Tüm bu laflar söylendi, bu iddialar basın tarafından kamuoyuna yansıtıldı.

 

Yalanlandı mı?

HAYIR

 

Eeee o zaman düşünmeden edemiyorum demek ki doğru (!)

 

Şimdi yapılan inceleme sonuçları kamuoyuna şayet yansımazsa, Malatyaspor taraftarı maddi yardım yapmaya devam edermi bilmem ama bildiğim bir gerçek varsa bu yönetimin yapılan bir yolsuzluk, yalan beyan ve asılsız alacak var ise bunu kamuoyu ile paylaşacaklarıdır ki bu açıklama sonrası “AK” lar, “KARA”lar belli olacaktır.

 

Geçmişe dönük bazı görev almış kişiler yaptıkları açıklamalarla laf kalabalığından başka bir şey yapmıyor, o nedenledir ki bırakın Yeni Yönetim defterleri incelesin ve kamuoyuna açıklasın o zaman alacaklı verecekli suçlu suçsuz belli olacaktır.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

1 Yorum