Murat  Çelik

Murat Çelik

Malatyalı KEK-LEN-MEZ!

A+A-

Huyum kurusun mu desem?, inatçılık mı desem?, Malatya Milliyetçiliği mi desem?, işime verdiğim önem mi desem yoksa hazımsızlık mı desem bilmiyorum.

Evet, her daim sıcak tutarak her fırsatta gündeme getirmeye çalıştığım konuyu yine köşe me taşıyacağım; "Korolar ne İçin Çarpıştı?" sorusuna cevap bulmak için.

Show Tv ekranlarında yapılan ve tüm Türkiye'yi televizyon karşısına ardından da meydanlara indiren "Korolar Çarpışıyor" programında kesinlikle emin olduğum konu "Malatyalılar kadar O yarışmaya SMS gönderen herkes keklendi" parayı SHOW TV-MED YAPIM aldı bahşiş bölümüde TOÇEV Vakına verildi, Okul Onarılsın diye.

Yarışmayı kazanan Sanatçı ve Korosunun katıldığı İl'e "OKUL YAPILACAK" sloganı ile başlayan, hemen, hemen ülkenin dört bir yanından katılan Sanatçı ve Koro üyelerine katıldıkları şehirlerden SMS'ler yağdı.

Verilen SMS numaralarına yağan SMS'lerden elde edilen gelir (SHOW TV ve MED YAPIMIN MASRAFLARI ÇIKTIKTAN SONRA GERİYE KALAN) 60.000 TL (Altmışbin Türk Lirası) TOÇEV VAKFI'na verilmek üzere ayrıldı.

Evet bu komik rakam 60.000 TL, Okul tadilatı için TOÇEV VAKFI'na akatarılacak.

Konuyu yakınen takip edip, edindiğim bilgileri tüm kamuoyu ile paylaştığım için sindiremiyorum.

Sindiren var mı bilmiyorum ama aldatılmayı kimse kaldıramaz onu biliyorum.

KOROLAR ÇARPIŞIYOR yarışmasının yapımcısı MED YAPIM Şirket yetkilileri ile görüştüm, "Okul tadilatı yapılacak" dedi.

SHOW TV Program Yönetmeni ile görüştüm "Okul tadilatı yapılacak" dedi

TOÇEV Proje Başkanı ile görüştüm "Okul tadilatı yapılacak" dedi

Günlerce Malatya'ya gelip VİP PERSON  hizmeti gören ve her ağzını açtığında "OKUL YAPILACAK" diyen Kutsi susuyor!

Okul yapımını SHOW TV üstlendi (Emrivaki olduğu için dedi), sanki Bize bilabedel yapacak.

Aslında SHOW Tv Genel Müdürü de çok net biliyor; SMS'lerden elde ettikleri gelirleri, ama hayır Malatya'ya yarışma sonrası atanan Vali Ulvi Saran'ın ricası üzerine yapacağız, Trabzon'dan Dostluğumuz var söylemleri ile Okulu yapacklar(mış), "sözleşmeyi bilmediğim için 'miş'li yazdım."

Hayır, Malatya hiç kimsenin sadakasını istemez Yarışma sonucu Malatya Korosu Birinci oldu, Bizim gönderdiğimiz SMS'lerin karşılığı para ile Okulumuzu biran önce yapın ve teslim edin.

Malatyalı KEK-LEN-MEZ!

Saygılarımla

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

11 Yorum