Murat  Çelik

Murat Çelik

Nerdesiniz!?

A+A-

Hiç katliamdan başarı ile söz etmek mümkün değildir, katliamı gerçekleştirenler dışında katliamdan övgü ile bahseden olmadı olamazda!

 

Merak ediyorum, İstanbul"da öldürülen Gazeteci Hırant Dirk"in ölümünden hemen sonra sokaklara dökülerek “Hepimiz Ermeniyiz!”, “Hepimiz Hırantız!” diye haykıranlar göz yaşı dökenler neden hemen hergün katledilen Mehmetçiler için sokaklara dökülüp de “Hepimiz Mehmetçiğiz!”, “Hepimiz Türküz” diyemiyor ya da demiyorlar?

 

Gerçi neden desinler ki zaten Türkiye topraklarında yaşayan herkes “Türk"tür”!

Hepsi demekle hatamı yaptım bilmem!

Türk olan bu tür vahşeti yapamaz!

Onbeş fidan toprağa verildi, siyasilerden yine aynı nakarat!

“Ateş düştüğü yakar”, sözü yine teyit edildi.

Malatya olarak katliamlardan yeterince payımıza düşeni aldık sanıyorum, kaç ocak söndü dumanı tütmeyen ocaklardan belli.

Dursun artık kan ve gözyaşı!

Ölenler zaten gariban evladı.

Yetkililerin Çocukları kimi sakat raporu ile kimi sahil kenarlarında Vatani görevlerini tamamlıyor çok şükür, onlar ana kuzusu garibanın ki Mehmetçik!

Mehmetçik ölür, Vatanı için namusu bayrağı için!

Yapmayın beyler, Mehmetçiklere acıyın ve durdurun bu kanı, şimdilik Türkün ayranı kabarmadı, Allah muhafaza ayranı kabarırsa çok daha fazla kan akar!

Koltuklarınız için görmemezlikten gelemezsiniz akan kanı, toprağa düşen fidanları!

Vurdumduymazlığa itmenin en bariz örnekleri ile uyutuluyor şimdilik yurdum insanı, bir tarafta müzik eğlence programları diğer yandan futbol!

Bir gün bu ekranların tamamını kan kaplarsa işte o zaman çok kan akar, bu ülke çok daha Mehmetçik feda eder Vatanı ve Bayrağı için,.

 

Taşeronları boğacak kadar kan akmadan taşeronları çekin Ülkemizden!

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

2 Yorum