Murat  Çelik

Murat Çelik

Sağolasın Fotoshop

A+A-

Türk Sanat Müziğinin unutulmaz eseri “Maziye bir bakıver” yıllardır eskimedi.

Malatya"nın da eskimeyen ve her siyasetçinin ağzına sakız ettiği, çaklı, cekli, açıklama yaptığı, her fırsatta kendi yaptırımının hatta iktidar partisinde ne kadar etkin olduğunu bahsetmesine neden olan Beylerderesi Viyadüğü “Fantazisi”

Malatya Beylerderesi Viyadüğü “Fantazisi” ne bakanlar, ne milletvekilleri, ne belediye başkanları, ne siyasi parti başkanları gördü ve bu gidişle de daha çok görecek.

Değişmeyen ve her daim hep konuşan biri var ki, O"da “Beylerderesi Viyadüğü” hakkında her şeyi evet kamuoyuna yansıyan ve yansımayanları bildiği için, konuşmaya devam edecektir.

O kişi Karayolları Elazığ Bölge Müdürü Yasin Altınyuva"dan başkası değil.

Beylerderesi Viyadüğü “Fantazisi” gündeme geldiği günden itibaren, Foto shop programında özenle hazırlanmış değişik “fotoları” kamuoyu ile paylaştı, İlimize gelen bakan, milletvekili ve seçim önceleri siyasilerle birlikte köprünün tek ayağı önünde objektif ve kameralara pozlar verdi.

ilk açıklamalarda 420 metre uzunlukta olacak köprünün daha sonra 382 metreye kadar düşmesine dahi aldırış etmeden bir sonra ki yıl biteceği vaadinde bulunan siyasetçiler yanında itiraz etme gereği bile duymadı.

Değişmeyen siyasetçilerde var kim mi bunlar,?

AK Parti eski il başkanı şimdiki Milletvekili İhsan Koca ve Beylerderesi Viyadüğü “Fantazisi”nin start verildiği zaman AK Parti MKYK Üyesi olan şimdi ki MKYK Üyesi ve Milletvekili Öznur Çalık.

BU değerli siyasilerimiz O günden bugüne söylemlerini değiştirmedi zaman buldukça (havanın güzelliğine bağlı) köprünün yükselmiş ayağının altına gidip kamera ve objektiflere hala poz verip bir sonraki yıla ötelenmiş tamamlama vaadini yapmaya devam ediyor.

Beylerderesi Viyadüğü “Fantazisi” 11 AK Partili Milletvekili, 2 AK Partili Belediye başkanı, 1 bölge müdürü, 2 İl Özel İdare Genel Sekreteri, 4 AK Partili İl genel Meclis Başkanı, birkaç AK Partili  bakan gördü ve bu gidişle daha çok siyasetçi eskitecek eskimeyen ise Beylerderesi Viyadüğü “Fantazisi” olacaktır.

Şüphem yok.

… ve biz Türk Sanat Müziğinin unutulmaz eseri “Maziye bir bakıver” parçasını dinlemeye devam edeceğiz.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

23 Yorum