Murat  Çelik

Murat Çelik

Show resmen show

A+A-

Malatya bir yıl önce televizyon ekranına endekslen(diril)miş her yerde her ortamda “Korolar Çarpışıyor”u konuşuyor izliyordu.

 

 

SHOW TV"nin Korolar Çarpışıyor yarışmasında “Okul Tadilatı” yapılacağını ilk duyurduğumda, bir çok yerden olumlu olduğu kadar olumsuzda tepkiler aldım. Elimdeki donelerden emindim, bir yıla yakın uğraşım amacına ulaştı.

 

Bazıları bu durumdan kafasına kuma gömdü hele kafasını hala kumdan çıkartmayan biri var ki O"da Kutsi. (Şahsen ilk kez duymuştum “Kutsi” diye bir sanatçının varlığını Malatyalı olduğunu.)

 

Geçtiğimiz 2009 yılının Ağustos ayında telefonda görüşmekte kısmet olmuştu. Telefonuna ulaşmam kolay olmadı, her sanatçının olduğu gibi Kutsi"nin de Menajeri varmış önce onlara sonrada onlardan alamadığım telefon numarası ile Kutsi"ye ulaştım ve sordum; Sayın Kutsi Show Tv"deki programdan sonra kazanılan okul ne zaman yapılacak? Diye

Kardeşim bu konuları ben bilmem Menajerimle konuş demişti.

Onunla da görüştüm durumu anlattım “Biz size döneriz” demişti, aradan geçen yaklaşık bir yıl oldu dönemediler, yoğunlar ya nasıl olsa Malatya sayesinde adları şanları tüm Türkiye^de duyuldu hatta bir zamanlar yeterince reyting alamadığı için SHOW Tv"deyayından kaldırılan Doktorlar dizisinden sonra Kahramanlar dizisini yayınlama imkanı doğurmuştu, Korolar Çarpışıyor.

 

Bay Kutsi bilmelidir ki Malatyalılar Malatyalıları omuzun da hatta başının üstünde zirveye taşır fakat kıymet bilmezse de olduğu yere tekrar bırakır.

 

Malatyalı olduğu iddia edilen Kutsi"nin bu saatten sonra çıkıp kamera ve mikrofonların karşısına “EVET BU YARIŞMADA OKUL YAPTIRILMAYACAKTI YALNIZCA TADİLATI YAPILACAKTI” demesi beklenir.

 

Bu sözleri söylemesi kendisini AKLAR, aksi halde vebal alır, ah alır.

 

Sokakta Simit satarak hayatını idame ettiren, okul harçlığını çıkartan çocukta, işsiz babada çocuğu okusun diye SMS attı.

 

Ve bu atılan SMS"lerden Seninde cebine girdi aksi halde bu kadar SHOW yapmazdın.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

14 Yorum