Sincan’da minik Kur’an kursu öğrencilerinin yıl sonu heyecanı

Sincan’da minik Kur’an kursu öğrencilerinin yıl sonu heyecanı

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük ve Sincan Müftüsü Mevlüt Topçu 4-6 yaş Kuran Kursu öğrencilerinin Fatih Fuar ve...

A+A-

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük ve Sincan Müftüsü Mevlüt Topçu 4-6 yaş Kuran Kursu öğrencilerinin Fatih Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen yıl sonu programına katıldı. Başkan Murat Ercan "Çocuklara yapılan yatırımın değeri asla ölçülemez" dedi.

Çocukların hem oyun oynadığı hem de Kur'an-ı Kerim eğitimi başta olmak üzere değerler eğitimi aldıkları 4-6 yaş grubu Kur'an kurslarının eğitim dönemini tamamlamasıyla yıl sonu programı düzenlendi. Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük, Sincan Müftüsü Mevlüt Topçu, öğrenciler ve ailelerinin katıldığı programda çocuklar birbirinden güzel etkinlikler ve gösteriler sundu.

Fatih Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen programda minik öğrenciler, bir dönem boyunca öğrendiklerini sergileme fırsatı buldu. Kur'an-ı Kerim ve ilahilerin okunduğu yıl sonu etkinliğinde öğrencilerden oluşan Mehteran Takımı da büyük ilgi gördü. Hazırlanan hatıra köşesinde aileler çocuklarıyla birlikte fotoğraf çekildi.

Aileleri ve minik öğrencileri yalnız bırakmayan Başkan Murat Ercan, "Çocuklar bizim gururumuz, bizim her şeyimiz. Çocuklara yapılan yatırımın değeri asla ölçülemez. Evlatlarımızı gözlerinden öpüyor, ilim yolunda nice başarılar diliyorum" açıklamasında bulundu.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT