Murat  Çelik

Murat Çelik

Takdir Sizin

A+A-

Değerli Okuyucularım bugün köşemi MalatyaGüncel"e ayırmak istedim.

Nerden hasıl oldu diyeblirsiniz zaten hergün MalatyaGüncel"i yazmıyormusunuz? Evet haklısınız gündüzüm olduğu kadar gecem de MalatyaGüncel"le iç içe.

MalatyaGüncel benim ikinci evladım, Yemin ederimki asıl evladıma bu kadar önem vermediğim gibi bu kadar fedakârda olmadım, "olamadım".

Yedi yıldan beridir, gündüzüm gecem hemen her saatim MalatyaGüncel ve MalatyaGüncel Okurlarının Bize verdiği desteğe layık olmak, olan bitenden hatta olacaklardan haber verebilmek için çaba sarf ediyoru(m)z.

Çok Mutluyum Allah bozmasın emeğimizin karşılığını başta manevi daha sonra tatminkâr olmazsa da maddi olarak alıyoruz.

Yazar Kadromuz şuana kadar hiçbir haber sitesine nasip olmayan kadroya sahip.

Her Yazarımız kendi branşında başarılı, bilgi ve deneyimi ile örnek insanlar evet hepsini kendi nefsimden üstün tutarım.

Yazarlarımızdan gelen yazılar üzerinde kalem (klavye) oynatmak gibi küstahlık etmedim etmek gibi bir düşüncem de olmadı, olamazda yalnız, son 1 yılda yazarlarımız tarafından yazılan makalelerden bir kaçına okurlarımız tarafından ağırlıklı olarak eleştiri aldık, hakarete, tehdide varan  yorumlar aldık. Bir Arkadaşımız tepki alan yazısını çıkartma talebi ile geldi, bu talebine olumsuz cevap verdiğim gibi arkadaşımıza yazarlıktan çıkmasını teklif ettim ve kabul etti.

Son günlerde sıklıkla hakarete maruz kalmamıza neden olan Yazarımızın yazısından ötürü, tek taraflı yazarlığını fesh ettim. Yine aktif olmayan bir kaç yazarımızın köşesini pasifleştirdim.

MalatyaGüncel kurulduğundan itibaren doğru bildiği ve inancından taviz vermeden Okurlarımızın takdiri ile yaklaşık 2 yıldır en yakın takipçisi haber sitesine yüzde elli fark takarak zirveyi elinde bulundurmakta ve bu çizgisini devam ettirmekte kararlıdır.

MalatyaGüncel"in başarısına destek olmak isteyen herkese kapımız açık olduğu gibi eleştirilere de açıktır.

MalatyaGüncel bugüne kadar hiçbir kimsenin güdümünde olmadığı gibi hiçbir siyasi görüşün basın yayın organı olmamıştır.

Kurumlara yönelik haberlerde “Devletçi”, siyasi haberlerde “özgür”, polisiye haberlerde “kanıtlı”, skandal haberlerde “belgeli”, ekonomi haberlerinde “Milliyetçi”, Vatandaşın sorunlarını gündeme taşırken “Halkçı” olmuştur.

MalatyaGüncel olarak, Basın yayın ilkelerine saygılı olduğumuz gibi “İnsana”  saygıda kusur etmedik etmeyeceğiz.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

22 Yorum