TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu işçi ve işverenlerin “1 Mayıs"ını kutladı

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu işçi ve işverenlerin “1 Mayıs"ını kutladı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, üretimin önemine vurgu yaparak, işçi ve işverenlerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma...

A+A-

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, üretimin önemine vurgu yaparak, işçi ve işverenlerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladı.

Mesajında işçi ve işverenin bir bütünün ayrılmaz parçaları olduğunu aktaran Hisarcıklıoğlu, "Arzu ettiğimiz refah seviyesine ancak girişimci, sanayici ve işçilerin ortak dayanışması ile ulaşabiliriz. Bizim kültürümüzde alın teri kutsal ve değerlidir. Birinci hedefimiz el ele vererek üretmek. Üretmeden paylaşmak mümkün değil" ifadelerine yer verdi.

Hisarcıklıoğlu, rekabetin çok yoğun yaşandığı bir dünyada olduklarını belirterek, "Bu yenidünya düzeninde de tek bir şeye ihtiyacımız var, o da birbirimizi anlayarak ve severek çok çalışmak, üretmek. Ülke olarak hedeflerimize ancak emekçi-girişimci dayanışmasıyla ulaşabiliriz. Bu duygu ve düşüncelerle Türk iş dünyası adına 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutluyorum" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler