Vestel Ekspres sayısı 104’e ulaştı

Vestel Ekspres sayısı 104’e ulaştı

Vestel'in fiziki alışveriş ile dijital deneyimi bir arada sunduğu küçük metrekareli mağaza konsepti Vestel Ekspres, İstanbul Zekeriyaköy'de yeni şubesini...

A+A-

Vestel'in fiziki alışveriş ile dijital deneyimi bir arada sunduğu küçük metrekareli mağaza konsepti Vestel Ekspres, İstanbul Zekeriyaköy'de yeni şubesini açtı.

Türkiye'nin öncü teknoloji markalarından Vestel, online alışveriş deneyimini fiziksel perakende ile buluşturduğu Vestel Ekspres konsepti ile yeni şubesini İstanbul Zekeriyaköy'de açtı. Zekeriyaköy'de açılan mağaza ile Türkiye genelindeki Vestel Ekspres sayısı ise 104'e ulaştı.

Yapılan şirket açıklamasına göre tüm ürün gruplarının teşhir edildiği küçük metrekareli Vestel Ekspres mağazalarında müşteriler satışların büyük kısmının yapıldığı dijital ekranlardan tüm ürünlerin özelliklerine ve karşılaştırmalarına ulaşabiliyor. Söz konusu mağazalarda, müşteriye istediği ürünü anında bulma ve hızlı karşılaştırma imkanı tanınıyor. Ayrıca müşteriler aynı gün teslimat ve montaj hizmetine ulaşıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT