5G’nin geleceği Türksat’ın desteğiyle Ankara’da masaya yatırılacak

5G’nin geleceği Türksat’ın desteğiyle Ankara’da masaya yatırılacak

Türkiye'nin en büyük 5G temalı organizasyonu olan ve 5G teknolojilerinin geleceğini masaya yatıracak "5G Summit", Türksat'ın iletişim desteğiyle 4 Mayıs'ta...

A+A-

Türkiye'nin en büyük 5G temalı organizasyonu olan ve 5G teknolojilerinin geleceğini masaya yatıracak "5G Summit", Türksat'ın iletişim desteğiyle 4 Mayıs'ta Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunda düzenleniyor.

Türkiye'nin en büyük 5G temalı ve sektörün önde gelen 5G ekosistem etkinliği olan 5G Summit Turkey, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından C+ level yöneticilerini, inovasyon ve teknoloji başkanlarını, telekom sağlayıcılarını, start-up'ları, orijinal ürün üreticilerini (OEM), kamu, otomotiv, operatör sektör ve üst düzey yöneticilerini ağırlayacak. 5G Summit Turkey, alanında uzman konuşmacılarıyla, "5G ile neler yapabiliriz? 5G dünyasında büyük veri ve yapay zeka nasıl şekillenecek? Hangi yeni ekosistemler oluşacak? Siber güvenlik neden daha önemli hale gelecek?" gibi birçok sorunun da yanıtlanmasını hedefliyor.

Uluslararası düzeyde 300'ün üzerinde üst düzey yöneticinin 5G'nin geleceğini konuşacağı zirvede, 25'in üzerinde sergi alanı da kurulacak. Etkinlik hakkındaki detaylar "5gsummitturkey.com/tr" adresinden paylaşılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT