Düzce’de kar kalınlığı 30 santimetreye ulaştı

Düzce’de kar kalınlığı 30 santimetreye ulaştı

DÜZCE (İHA) – Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan uyarıların ardından Düzce'de kar yağışı etkisini sürdürmeye devam ediyor.

A+A-

DÜZCE (İHA) – Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan uyarıların ardından Düzce'de kar yağışı etkisini sürdürmeye devam ediyor. Kar kalınlığının yer yer 30 santimetreye ulaştığı kent merkezinde kar yağışı yoğun bir şekilde sürüyor.

Düzce'de kar yağışı yoğun bir şekilde devam ediyor. Dün akşam saatlerinden itibaren başlayan ve etkisini aralıklarla hissettiren kar yağışı sebebi ile yer yer kar kalınlığı 30 santimetreye kadar ulaştı. Mart ayının son günlerinde şehir merkezinde yoğun şekilde devam eden kar yağışı vatandaşları da şaşırtırken, bazı vatandaşlar ise kuraklık ve barajlar için iyi olacağını dile getirdi. Kar yağışını şaşkınlıkla karşıladıklarını dile getiren Hakan Arslan, "Mart ayının sonunda kar yağışı şaşırtmaya devam ediyor. Bu kadar yağmasını beklemiyorduk. Ama kuraklık ve barajların dolması için güzel. Yani bahar gelmedi karda gitmedi diyebiliriz" ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT