Uzay ve havacılığın kalbinde anlamlı buluşma

Uzay ve havacılığın kalbinde anlamlı buluşma

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, havacılık ve uzay sanayi alanında Türkiye'nin uluslararası arenadaki gururu olan Türk Havacılık ve Uzay Sanayii...

A+A-

Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, havacılık ve uzay sanayi alanında Türkiye'nin uluslararası arenadaki gururu olan Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.'nin (TUSAŞ) Genel Müdürü Temel Kotil'i ziyaret etti. Oğuz ve Kotil, iki kurum arasında gerçekleştirilebilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Oğuz, ilçe sınırları içinde bulunan ve Türkiye'nin havacılık ve uzay sanayi alanında uluslararası arenadaki gururu olan TUSAŞ'ın Genel Müdürü Kotil'i ziyaret etti. Oğuz, Kotil'den yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı. Oğuz, uzay ve havacılık alanlarındaki başarılarından dolayı Kotil'in şahsında tüm TUSAŞ ailesine teşekkürlerini sundu. Oğuz ve Kotil, daha sonra iki kurum arasında gerçekleştirilebilecek çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

"Göğsümüzü kabartıyor"

Oğuz, TUSAŞ markasının uluslararası arenada Türkiye'nin göğsünü kabartan ve ülke güvenliği açısından oldukça önemli işlere imza attığını belirterek, "Değerli Genel Müdürümüz Temel Kotil ve tüm çalışma arkadaşlarına başarılar diliyorum" diye konuştu.

Kotil de, Oğuz'u misafir etmekten dolayı duydukları mutluluğu dile getirerek, bu anlamlı ziyareti için teşekkür etti.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT