Ağrı’da 20 yıllık altyapı sorunu çözüldü

Ağrı’da 20 yıllık altyapı sorunu çözüldü

Ağrı kent merkezi 100. Yıl Mahallesinde bulunan bazı sokaklarda altyapı sorunu, Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın talimatı ile çalışmalara başlayan ekipler...

A+A-

Ağrı kent merkezi 100. Yıl Mahallesinde bulunan bazı sokaklarda altyapı sorunu, Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın talimatı ile çalışmalara başlayan ekipler tarafından çözüldü.

100. Yıl Mahallesi 1273 ve 1277 sokaklarında 20 yıldır çözülmeyen altyapı sorunu, iş makinelerinin uğramadığı yerde Belediye Başkanı Savcı Sayan'ın talimatları ile Ağrı Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yoğun çalışması sonucunda çözüldü.

Ağrı Belediye Başkanlığı koltuğuna oturduğu gündem itibaren sürekli saha çalışmalarının içerisinde yer alan Başkan Savcı Sayan, kent merkezinde iş makinelerinin girmediği sokak bırakmadı. Devam eden asfalt çalışmalarından son derece memnun olduğunu belirten mahalle sakinleri, "Yıllardır buralara kimse el atmadı. Mahallemizin bir yanında altyapı çalışması, bir yanında asfalt çalışması diğer bir yanında park bahçeler, temizlik. Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan'a ve tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT