Murat  Çelik

Murat Çelik

Az laf çok iş bekliyoruz!

A+A-

Seçimleri kazasız belasız atlattık.

Seçimlere bir çok Siyasi Liderinde söylediği gibi Milli Siyasi irade sandığa yansıdı. Bunun kimse inkâr etmiyor gibi…

Şimdi Malatya İktidar partisine bir kez daha güvendi. 2002 seçimlerinde 5 milletvekili vermiş, ikisi sonra siyasi parti değiştimiş ve iktidar da ki temsilcimiz, üçe düşmüştü. Umarız bu defa en azından seçildikleri partilere sadık kalarak Malatya"mızı temsil ederler.

Naçizan buradan bizleri temsile hak kazanmış Vekillerimize bazı temennilerde bulunmak istiyorum, geçen dönemi eleştirmek amacım değil.

-Ankara"da “İş” takibi man ha yapmayın diyemeyeceğim, çünkü bir türlü Ankara ile Ticari bağlantısı olan Vekillerimiz var, yalnız burada Malatya"nın, Malatyalının hakkını da aranamazlık etmeyin!

-Ankara"nın verdiği hava ile Malatya"da İl teşkilatının üzerinde kendinizi görmeyin demekle yalnız kalmayacağım, İl Teşkilatlarınız Malatya"nın gözü kulağı, onların dediklerine kulak verdiğiniz gibi gözlerinizi de Malatya için açın!

-İktidarın verdiği nimetlerden Malatya"yı faydalandırın, unutmayın ki her geçen gün Sosyal Yardıma Muhtaç insanımızın sayısı artıyor, onlar için ayrılmış nafakayı “kendinize” kullanmayın!

-Ne olduk demeyin ne olacağız düşüncesi ile hareket edin, dört yıl beş yıl çabuk geçiyor Allah can sağlığı verirse, insan içine çıkacak yüzünüz kalsın!

-Yapamayacağınız işler için “tamam hallederiz”, “sen merak etme tamam o iş” lakırdılarını sizlerde etmeyin!

-Siyasi kadrolaşmadan uzak durun malum hal hazırda Milli Eğitimimiz ve DDY Müdürlüğü artık espri konusu olacak kadar ucuzladı.

- Organize Bölgelerimizin durumunu en iyi bilen bir Milletvekili kadromuz var, Organize sanayi bölgelerimizin sıkıntılarını biran önce çözüp onbini aşkın işsizimize iş ortamı hazırlayın,!

-Devlet dairelerinde Partizanca davranışlara engel olun!

-Bizden sizden ayrımı sakın yapmayın, şimdi sizin-bizim gibi laflara gerek yok çünkü hepsi sizin, yani Malatya AK Parti"ye olan güvenini artırarak devam ettirdi!

Bu ve bir çok konu var hepsine haiz olduğunuz, eğer insan içine çıkacak yüzünüzün devam etmesin bir daha ki seçimlere Alın AK"lığı ile çıkmak istiyorsanız, kendi egolarınızı tatmin etmek için bir şey yapma yerine Malatya"nın, Malatyalının haklarını savunun yeri gelirse elinizi meclis kürsüsüne vurarak, bu Memleket daha bir çok İnönüler, Hamidolar, Özallar yetiştirdi bunu ispatlayın yeter….

Malatya Sizlerden çok iş az laf bekliyor!

Saygılarımla!

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

7 Yorum