Sat Kendini, Kişisel Marka Olma ve Pazarlama Sanatı semineri

"Sat Kendini, Kişisel Marka Olma ve Pazarlama Sanatı" semineri

BAYBURT (AA) - Bayburt Üniversitesi Teknoloji Yenilikçilik ve Girişimcilik Kulübünce "Sat Kendini, Kişisel Marka Olma ve Pazarlama Sanatı" konulu seminer düzenlendi.Programa konuşmacı olarak...

A+A-

BAYBURT (AA) - Bayburt Üniversitesi Teknoloji Yenilikçilik ve Girişimcilik Kulübünce "Sat Kendini, Kişisel Marka Olma ve Pazarlama Sanatı" konulu seminer düzenlendi.

Programa konuşmacı olarak katılan Özel Oytun Türkoğlu, girişimcilik, iş başvurularında kişinin kendisini en kısa ve en hızlı şekilde nasıl tanıtacağı, bir fikri nasıl değerlendireceği ve insanın hayatındaki her görüşmenin kendisini satmak için bir fırsat olabileceği gibi konularda bilgi verdi.

Türkoğlu, "Kendinizi en kısa şekilde tarif eden bir cümleniz olmalı. Kiminle nerede tanışacağınızı, o kişinin kim olacağını bilemiyorsunuz. Kendinizi en kısa tanıtma cümlesi burada işe yarıyor. Tek seferde kendinizi anlatabiliyorsunuz. Bu cümlenin adı asansör cümlesidir" dedi.

Prof. Dr. Gökhan Budak Konferans Salonunda düzenlenen seminere, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Gavgalı, Mühendislik Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Fahri Uluç Özbayoğlu ve öğrenciler katıldı.

Seminer sonunda Dekan Prof. Dr. Gavgalı, Özel Oytun Türkoğlu'na plaket verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler