Yüzüne şişe fırlatılan ambulans şoförünün yaralanması

Yüzüne şişe fırlatılan ambulans şoförünün yaralanması

Adliyeye sevk edilen iki şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece serbest bırakıldı

A+A-

KONYA (AA) - Konya'da ambulans şoförünün trafikte tartıştığı kişilerin fırlattığı şişenin burnuna isabet etmesi sonucu yaralanmasıyla ilgili adliyeye sevk edilen 2 şüpheli serbest bırakıldı.

Meram Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan şüpheliler Ö.D. ve F.B, işlemleri tamamlandıktan sonra adliyeye sevk edildi.

Kasten adam yaralamakla suçlanan iki şüpheli, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. F.B. hakkında ayrıca adli kontrol kararı verildi.  

Metin Yetek (25), 42 ALT 59 plakalı ambulans ile Karapınar ilçesindeki bir hastayı Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirmiş, görev yerine dönen Yetek, yol verme meselesi yüzünden bir otomobildeki kişilerle kısa süreli tartışmıştı. Yoluna devam eden Yetek'in yüzüne, Meram ilçesi Öğretmen Evleri Mahallesi'nde kırmızı ışıkta beklerken şişe fırlatılmıştı. Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine giden Yetek’in burnunun kırıldığı belirlenmişti.

Yetek'in verdiği bilgiler doğrultusunda çalışma başlatan polis ekipleri, olaya karıştığı iddia edilen 2 kişiyi gözaltına almıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler